Najem na długi czas pojazdów osobowych

Na rynku jest dużo przedsiębiorstw świadczących pomoc w zakresie arendy aut. Jednak nie każda firma będzie w stanie zapewnić usługi najlepszej jakości.Wynajem długoterminowy samochodów powinien być przede wszystkim usługą rzetelną zarówno dla klienta jak i firmy prowadzącej działalność zajmującą się najmem.

Niezwykle istotne jest to, aby wybrać taką, która zapewni nam bezpieczeństwo i usługi najlepszej jakości. Odpowiednia przedsiębiorstwo powinna pomóc z sprawnym załatwieniu wszystkich ważnych formalności i zadbaniu przede wszystkim o zaspokojenie potrzeb swojego klienta.

Arval

Działalność Arval istnieje na rynku już od 1989 roku i przez ta lata stworzyła renomę na rodzimym rynku. Zapewnia usługi takie jak między innymi licytacje poleasingowe na najwyższym poziomie. Wdzięczność i satysfakcja kupującego jest niezwykle istotna. Nie bez przyczyny firmie Arval powierzyło swoje zaufanie wielu klientów. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo kooperuje z siecią kilkuset partnerów i obsługuje ponad 1000 wiodących firm w całej Polsce. Arval stawia również na podwyższanie wykształcenia i umiejętności swojego załogi. Tworzenie długotrwałych relacji z kontrahentami na lata to jeden z wysoko stawianych sobie celów przez firmę.

Najem długotrwały pojazdów osobowych

Wynajmowanie długotrwałe aut Alfa romeo wynajem długotrwały, Renault wynajem długotrwały to usługa dzięki której każde spółka może wyposażyć się w wybrane samochody. Dzięki temu, że przedsiębiorstwo rządzi flotą ponad 1 mln aut, każdy kontrahent znajdzie pojazd osobowy w sam raz dopasowany do swoich celów i możliwości. Wynajem daje przedsiębiorcy pewność i bezpieczeństwo, że w razie jakichkolwiek przeszkód z użytkowaniem auta, firma gwarantuje obsługę serwisową i auto zastępcze. Wynajmujący nie będzie się musiał martwić o kwestie usuwania szkód czy innych spraw związanych z wynajmowaniem samochodu. Często wielu klientów firmy Arval decyduje się również na skorzystanie z usługi leasingu samochodów. Jednak niewątpliwą korzyścią najmu trwałego auta jest przede wszystkim niezmienna opłata miesięczna przez cały okres trwania umowy pomiędzy firmą Arval a wynajmującymi. Poza tym spółka nie jest obciążone kredytem bilansu i nie ma ryzyka związanego z wartością rezydualną. Kontrahent firmy Arval może bez problemu dokonać rezygnacji z umowy w momencie jej wygaśnięcia lub ją przedłużyć na bardzo atrakcyjnych warunkach finansowych. Dzięki możliwości najmowania pojazdu wynajmujący nie ponosi tak gigantycznych kosztów, jak w momencie kupienia samochodów. W razie zdarzenia zawsze zagwarantowany jest pojazd zastępczy, który spełni wszystkie wymogi i oczekiwania wynajmującego. Warto nawiązać długą współpracę z spółką Arval, od 2 do 5 lat. Choć kontrahenci zadowoleni z usług często zostają z firmą na znacznie dłużej. Kwestie finansowe ustalane są indywidualnie z każdym kontrahentem i dostosowane do jego możliwości i charakteru tworzonej aktywności.